Aktuality a novinky


Cvičení pro ženy - přidejte se!

3. 1. 2015 14:29 Autor: admin

Vážené dámy,
touto cestou Vás srdečně zveme na tréninky FIT LADY - CVIČENÍ PRO ŽENY, které probíhají každé úterý od 18:30 do 19:30 na Černém Mostě.

Dělejte něco pro sebe. Tréninky FIT LADY - CVIČENÍ PRO ŽENY jsou určeny všem ženám, které si chtějí zlepšovat fyzickou kondici v přátelské atmosféře naší stále usměvavé cvičitelky Míši. Každá žena může cvičit dle svých možností a představ. Opusťte na hodinu běžný stereotyp, který máte každý den. Pojďte si s námi zacvičit v rytmu hudby.

Cvičení s Míšou jsou určená pro každou ženu v každém věku. Pro nás není důležité, jaké máte zkušenosti z předešlých cvičení. Nesoudíme Vás podle toho, zda jste namalovaná, nebo ne. S námi můžete být sama sebou. Pro nás jste důležitá VY!

V přátelské atmosféře budete zlepšovat svoji fyzickou kondici, redukovat hmotnost a formovat postavu dle svých představ. Během jednoho okruhu, který se třikrát opakuje, si procvičíme rovnoměrně horní i dolní část těla. V rámci cvičení se kombinují různé cvičební techniky i pomůcky (v průběhu roku např. míče, činky, gumičky, bosu? ). Hodinu společně zakončíme příjemným strečinkem a relaxací. 

První hodina je zcela nezávazná a ZDARMA!

Podrobné informace naleznete na http://www.spirit-sport.cz/fit-lady

zpět